Profil spoločnosti

Naším poslaním je pomôcť slovenským firmám pri zavedení superodpočtu nákladov na výskum a vývoj. Jasne, efektívne a spoľahlivo.

Sme poradenská partnerská spoločnosť. Sme spokojní iba vtedy, ak je s našimi službami spokojný náš klient. Slovenským podnikom pomáhame

Profil spoločnosti SmarTech

Odbornosť a profesionalita

Zakladáme si na našej technickej odbornosti a skúsenostiach so zavádzaním superodpočtu výdavkov (nákladov) na výskum a vývoj v ČR. Máme skúsenosti s viac ako 100 daňovými kontrolami. V spolupráci s Generálním finančním ředitelstvím v ČR sme školili metodikov finančných úradov a finančných kontrolórov. Náš systém auditu bol v ČR ohodnotený Cenou Inovace roku 2014 od Asociace inovačního podnikání ČR.

Na Slovensku máme skúsenosti s uplatnením viac ako 700 projektov výskumu a vývoja a už aj s prvými daňovými kontrolami. Náročné prípady vyjasňujeme priamo na Ministerstve financií SRprednášame po celom území SR a aktívne spolupracujeme so zamestnávateľskými zväzmi. O poskytovanie služieb na Slovensku sa stará tím konzultantov, ktorí majú sami skúsenosti vo výskume a vývoji. 

Férovosť

Ctíme vysoké morálne a etické hodnoty a k spolupráci pristupujeme otvorene, priateľským a ľudským spôsobom.

Spolupráca

Zväz elektrotechnického priemyslu Slovenskej republiky
Slovenská obchodná a priemyselná komora

Zapájame sa do diskusií v priemyselných organizáciach na tému podpory výskumu a vývoja. Sme členmi napr. Zväzu elektrotechnického priemyslu Slovenskej republiky (ZEP SR), Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory (SOPK).

Profesionalita, skúsenosti, znalosť problematiky a bezproblémová komunikácia. To sú dôvody, pre ktoré viem, že s firmou SmarTech budeme spolupracovať aj v budúcnosti.

Ing. Rastislav Krbaťa, PhD., MBA
riaditeľ úseku služieb

Ďakujeme spoločnosti SmarTech Solutions za spoluprácu a odborné poradenstvo v oblasti uplatňovania super odpočtu pri realizácii projektov výskumu a vývoja v našej spoločnosti.

Ing. Lenka Sotáková
oddelenie riadenia projektov

Kontaktujte nás a zistite viacej informácií

Juraj Györög
account manager
+421 948 861 559
jgyorog@smartech.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Máte záujem o vstupnú konzultáciu zadarmo? »