Spolupracuj.me vo výrobe, obchodovaní, výskume, vývoji či inováciách

Predstavte si, že sedíte v kancelárii, premýšľate o ďalších možnostiach obchodnej spolupráce, keď zrazu krátko zazvoní váš múdry telefón – prišiel nový e-mail. Letmo sa pozriete na displej. Je to oznámenie z portálu spolupracuj.me: „Našli sme Vám nového obchodného partnera.“

 Spolupracuj.me

Nekonečné množstvo možností spolupráce vďaka umelej inteligencii

Jednoduchý, ale komplexný nástroj na podporu podnikania vytvorený špeciálne pre potreby priemyselných firiem. Web spolupracuj.me slúži na hľadanie kooperačných prienikov a prepojenie firiem navzájom, ale i na nadviazanie spolupráce firiem s konkrétnymi katedrami technických univerzít. Umelá inteligencia tak šetrí váš čas a prináša nové možnosti. 

Pre firmy aj pre univerzity

Firmám umožňuje portál riešiť aj praktické problémy, napríklad s dodávkami materiálu, služieb, aplikovaným výskumom, problémami vo výrobe a mnohé iné. Technickým univerzitám umožňuje ponúkať svoje kapacity a reagovať na konkrétne dopyty firiem.

Vaša virtuálna zasadačka

Webový portál spolupracuj.me je vaša virtuálna zasadačka, kde môžete kontaktovať potenciálneho partnera, ktorý vás zaujme svojou ponukou alebo dopytom. Na portáli môžete ponúkať svoje produkty a služby, nájsť obchodného partnera, či priestor pre ďalší rast.

„…pretože len spoluprácou môžeme vytvoriť takú pridanú hodnotu, akú samotnou prácou nedokážeme…“ (spolupracuj.me)

Pripojte sa k nám na portál spolupracuj.me »

Návrat hore