Kontakt

Predaudit

Postup bezplatného predauditu – počujeme sa, stretneme sa, rozhodnete sa

Čo je to predaudit?

Preaudit je bezplatný nástroj, vďaka ktorému telefonicky zistíte, či môžete využiť daňovú podporu na výskum a vývoj pomocou super odpočtu.

Výsledkom predauditu bude vstupná analýza Vášho podniku s týmito zisteniami:

 • Sú Vaše projekty uznateľné do daňového odpočtu na výskum a vývoj?
 • Ktoré náklady sú spôsobilé do daňového odpočtu?
 • Na akú výšku podpory máte približne nárok?
 • Čo je potreba spraviť preto, aby ste mohli daňovú podporu uplatniť?
 • Justur, spol. s r. o.

  „Ďakujeme odborníkom zo spoločnosti SmarTech za fundované doporučenia pri uplatňovaní super odpočtu z realizovaných projektov výskumu a vývoja.“

  Ing. Jozef Bublavý
  riaditeľ spoločnosti

 • Sféra, a.s.

  „Profesionalita, skúsenosti, znalosť problematiky a bezproblémová komunikácia. To sú dôvody, pre ktoré viem, že s firmou SmarTech budeme spolupracovať aj v budúcnosti.“

  Ing. Rastislav Krbaťa, PhD., MBA
  riaditeľ úseku služieb

Spravme bezplatný predaudit:

Vložením emailu/telefónneho čísla, nám udeľujte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom kontaktovania či máte nárok na daňovú podporu výskumu a vývoja. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Tento web používa na personalizáciu a zacielenie reklám, zdieľanie stránok a analýzu návštevnosti súbory cookies (vrátane analytických a sociálnych). Niektoré z týchto súborov sú nevyhnutné, pre fungovanie webu. Podrobnejšie informácie o súboroch cookie, ktoré používame, nájdete v našich pravidlách ochrany osobných údajov.