O nás

Profil spoločnosti

Naším poslaním je pomôcť slovenským firmám pri zavedení superodpočtu nákladov na výskum a vývoj. Čisto, efektívne a spoľahlivo.

Sme poradenská partnerská spoločnosť. Sme spokojní iba vtedy, ak je s nami spokojný náš klient. Slovenským podnikom pomáhame

 Ako využiť super odpočet nákladov na výskum a vývoj

Odbornosť a skúsenosti

Zakladáme si na našej technickej odbornosti a skúsenostiach so zavádzaním superodpočtu výdavkov (nákladov) na výskum a vývoj v ČR. Máme skúsenosti s viac ako 100 daňových kontrol. V spolupráci s Generálním finančním ředitelstvím v ČR sme školili metodikov finančných úradov a finančných kontrolórov. Náš systém auditu bol v ČR ohodnotený Cenou Inovace roku 2014 od Asociace inovačního podnikání ČR.

Na Slovensku máme skúsenosti s uplatnením viac ako 400 projektmi výskumu a vývoja. Ťažké prípady vyjasňujeme priamo na Ministerstve financií SR, prednášame po celom území SR a aktívne spolupracujeme so zamestnávateľskými zväzmi.

O poskytovanie služieb na Slovensku sa stará tím konzultantov, ktorí majú sami skúsenosti vo výskume a vývoji. Metodiku vyjasňujeme priamo s Ministerstvom financií SR. Za úspešný výsledok ručíme svojou odmenou a poistením.

 

Férovosť

Ctíme vysoké morálne a etické hodnoty a k spolupráci pristupujeme otvorene, priateľským a ľudským spôsobom.

  

 

—————————————————————————————————————————————————————————

Sféra, a.s. – referencie

————TEXT————

Profesionalita, skúsenosti, znalosť problematiky a bezproblémová komunikácia. To sú dôvody, pre ktoré viem, že s firmou SmarTech budeme spolupracovať aj v budúcnosti.

Ing. Rastislav Krbaťa, PhD., MBA
riaditeľ úseku služieb

 

 

—————————————————————————————————————————————————————————

Železiarne Podbrezová a.s. – referencie

————TEXT————

Ďakujeme spoločnosti SmarTech Solutions za spoluprácu a odborné poradenstvo v oblasti uplatňovania super odpočtu pri realizácii projektov výskumu a vývoja v našej spoločnosti.

Ing. Lenka Sotáková
oddelenie riadenia projektov

 

Kontaktujte nás a zistite viacej informácií

Ing. Martin Gondár
managing partner
+421 904 352 451
poradca@superodpočet.sk

 

Mohlo by vás zaujímať:

Naša metodika pri uplatňovaní superodpočtu »