Pracovná ponuka: R&D consultant senior

2.9.2020

Pracovná ponuka určená pre inžinierov s min. 3-ročnými skúsenosťami aspoň z jedného z nasledujúcich odvetví: strojárstvo, automatizácia, automotive, elektrotechnika, IT alebo telekomunikácie.

Pracovná náplň:

  • Technicko-ekonomická analýza inovačných projektov v slovenských priemyselných podnikoch
  • Identifikácia projektov výskumu a vývoja
  • Nastavenie projektovej dokumentácie
  • Kalkulácia nákladov vynaložených na identifikované projekty
  • Tvorba technických popisov k projektom výskumu a vývoja v slovenskom jazyku
  • Podpora pri obhajobe projektov pri finančných kontrolách
  • Legislatívna podpora zákazníkom pri implementácií superodpočtu nákladov na výskum a vývoj
  • Služobné cesty k zákazníkom v rámci SR

Čo ponúkame?

  • Trvalý pracovný pomer
  • Ročný plat s odmenami až 24.000 EUR brutto (podľa skúseností, schopností a výkonnosti)
  • V prípade dlhodobej spolupráce pravidelný 13. a 14. plat
  • Príspevok na III. pilier
  • Príspevok na dochádzanie
  • Kompletné zaškolenie do problematiky superodpočtu
  • Zabezpečenie ďalších medziodborových školení a vzdelávania
  • Možnosť home office
  • Pružná pracovná doba
  • Práca v spoločensky zodpovednej spoločnosti
  • Príjemné pracovisko v Trenčíne v mladom kolektíve

Aké sú prínosy práce v SmarTechu?

  • Skutočne podstatné rozšírenie rozhľadu naprieč technológiami a odvetviami
  • Spolupráca s odborníkmi z popredných výskumno-vývojových spoločností SR
  • Rozvoj osobných schopností = projektové riadenie, odborná komunikácia, písomný prejav, podnikové financie, podnikové stratégie
  • Práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu

Aké sú požiadavky na uchádzačov pre pracovnú pozíciu?

  • Aspoň 3 roky skúseností v automobilovovm, strojárskom, elektrotechnickom alebo IT priemysle
  • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa technického oboru
  • Nadšenie z nových technológií a inovácií
  • Kultivovaný slovný i písomný prejav v slovenčine, schopnosť vyjadrovania sa
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  • Tímová práca
  • Zodpovednosť a samostatnosť pri rozhodovaní
  • Pokročilá znalosť práce s MS Word a MS Excel
  • Plnenie stanovených termínov
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • Výhodou uchádzačov sú skúsenosti s výskumom a vývojom, EÚ fondmi, dotáciami, štrukturálnymi fondmi alebo s ochranou duševného vlastníctva

Dátum nástupu ihneď. V prípade záujmu prosím pošlite životopis na pvizvaryova@smartech.sk alebo kontaktujte na +421 948 309 727.