Kariéra

Technický konzultant (junior) - automotive a strojárstvo

17.10.2016

Pomáhame so spracovaním dokumentácie inovatívnych projektov pre uplatnenie finančnej podpory výskumu a vývoja. Pôsobíme v Čechách a na Slovensku. Teraz hľadáme posilu do našej pohodovej party technických konzultantov so zameraním na automobilový a strojársky priemysel.

Technický konzultant (junior) - plastikársky, chemický alebo potravinársky priemysel

17.10.2016

Pomáhame so spracovaním dokumentácie inovatívnych projektov pre uplatnenie finančnej podpory výskumu a vývoja. Pôsobíme v Čechách a na Slovensku. Teraz hľadáme posilu do našej pohodovej party technických konzultantov so zameraním na plastikársky, chemický alebo potravinársky priemysel

Technický konzultant (junior) - IT, automatizácia alebo projektovanie

17.10.2016

Pomáhame so spracovaním dokumentácie inovatívnych projektov pre uplatnenie finančnej podpory výskumu a vývoja. Pôsobíme v Čechách a na Slovensku. Teraz hľadáme posilu do našej pohodovej party technických konzultantov so zameraním na IT, automatizáciu alebo projektovanie.

Tento web používa na personalizáciu a zacielenie reklám, zdieľanie stránok a analýzu návštevnosti súbory cookies (vrátane analytických a sociálnych). Niektoré z týchto súborov sú nevyhnutné, pre fungovanie webu. Podrobnejšie informácie o súboroch cookie, ktoré používame, nájdete v našich pravidlách ochrany osobných údajov.